Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Dřevěná vláčkodráha - KidKraft Vlaková souprava s vodopádem příslušenství k dřevěné vláčkodráze

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Dřevěná vláčkodráha - KidKraft Vlaková souprava s vodopádem  příslušenství k dřevěné vláčkodráze Dřevěná vláčkodráha - KidKraft Vlaková souprava s vodopádem  příslušenství k dřevěné vláčkodráze Dřevěná vláčkodráha - KidKraft Vlaková souprava s vodopádem  příslušenství k dřevěné vláčkodráze Dřevěná vláčkodráha - KidKraft Vlaková souprava s vodopádem  příslušenství k dřevěné vláčkodráze Dřevěná vláčkodráha - KidKraft Vlaková souprava s vodopádem  příslušenství k dřevěné vláčkodráze

 

Dřevěná vláčkodráha - vlaková souprava s vodopádem je obrovský hrací set pro všechny malé průvodčí. Rubustní dřevěná konstrukce a bohaté příslušenství vláčků, panáčků, mostů, točen, pracovních strojů a dokonce i letištní věž a přistávací plocha zaručují hodiny skvělého hraní.

Dostupnost externí sklad
Cena 4 793 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 5 799 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 17850
Značka Kidkraft
Kategorie Dřevěné vláčkodráhy - Celé sady
Záruka 2 roky
 

Dřevěná vláčkodráha.

Vlaková souprava s vodopádem je obrovský hrací set pro všechny malé průvodčí. Rubustní dřevěná konstrukce a bohaté příslušenství vláčků, panáčků, mostů, točen, pracovních strojů a dokonce i letištní věž a přistávací plocha zaručují hodiny skvělého hraní. 

- tři červené plastové boxy umožňují nevyužité příslušenství uskladnit např. pod stolem
- v balení naleznete 120 dílků
- do oblouku tvarované okraje stolu zabraňují zranění
- souprava je kompatibilní s Thomas dřevěnými soupravami a Brio vlakovými soupravami
- robustní konstrukce
- vyrobeno ze dřeva, některé doplňky jsou plastové
- rozměry délka 124 cm x 87 cm šířka x 41 cm výška
- balené s podrobným návodem k montáži
- hmotnost: 24 kg

 

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.
Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

dřevěné vláčkodráhy - ilustrační video


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
 

Newsletter

Nevyplňujte toto pole: